درباره گستره نگار

شرکت گستره‌نگار در سال ۱۳۷۲ تاسیس شده است. زمینه اصلی فعالیت گستره‌نگار تولید و ارائه‌ی نرم‌افرارهای کاربردی است. که اینک با گذشت بیش از دو دهه توانسته است سابقه‌ی درخشانی در این زمینه کسب کند.

راه‌برد اصلی در گستره‌نگار بکارگیری خلاقیت‌های فردی در چارچوب کار گروهی و در جهت توسعه راه‌حل‌های هوشمندانه و بدیع است. از این‌رو همواره نوآوری و خلاقیت از نکات کلیدی و مثبت این شرکت بوده‌است که آن را در ادامه راه یاری داده است.

زمینه‌ی تخصصی فعالیت گستره‌نگار در چند سال اخیر بهره‌گیری از این نوآوری‌ها در ارائه‌ی راه‌کارهای بومی در خصوص نرم‌افزارهای معتبر بین‌المللی بوده‌است. این مورد به خصوص در زمینه‌ی نرم‌افزارهای مرتبط با کنترل و مدیریت پروژه چشمگیرتر بوده‌است. به ترتیبی که امروزه این شرکت معتبرترین ارائه دهنده‌ی محصولات فارسی کنترل و مدیریت پروژه محسوب می‌شود و محصولات آن در اغلب موسساتی که در این زمینه فعال هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهمترین ماموریت شرکت گستره نگار، ارایه راه‌کارهای بومی برای نرم افزارهای بروز و کارآمد جهانی است. این محصولات به کاربران فارسی‌زیان کمک می‌کنند تا در استفاده از این نرم‌افزارها مشکلات خط، زبان و تقویم فارسی نداشته باشند.

شرکت گستره‌نگار در چشم‌انداز آرمانی خود، شرکتی معتبر در زمینه ارائه ابزارهای نرم‌افزاری فارسی و انتخاب نخست شرکت‌های نرم‌افزاری جهانی برای شراکت در توسعه راهکارهای مشترک در منطقه و همچنین انتخاب نخست مشتریان در استفاده از راهکارهای نرم‌افزاری رایج و معتبر جهانی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>