loading...
arrow_02
امکانات پرنیان در به راحتی از تقویم شمسی پرنیان درپراجکت سرور استفاده کنید.

گستره‌نگار فعالیت خود را در زمینه‌ی فارسی‌سازی پراجکت سرور از نسخه‌ی 2000 آن آغاز کرده است و امروزه بیش از 200 نسخه از ویرایش‌های مختلف فارسی‌ساز در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف نصب شده است. علاوه بر آن نرم‌افزار پرنیان، که تقویم شمسی و امکانات فارسی را برای مایکروسافت پراجکت فراهم می‌سازد هم اکنون بیش از 10000 مشتری در سراسر ایران دارد.

فارسی‌ساز پراجکت سرور 2013، یک پوسته‌ی زبان فارسی برای مایکروسافت پراجکت سرور 2013 است که علاوه بر ارائه‌ی رابط کاربر فارسی، امکان استفاده از تقویم شمسی را در پراجکت سرور ارائه می‌کند.
امکانات پراجکت سرور
  • رابط کاربری فارسی رابط‌ کاربر فارسی

    رابط ‌کاربر فارسی برای پراجکت سرور به صورت یک پوسته‌ی استاندارد برای زبان فارسی ارائه شده و به طریقی کاملا استاندارد نصب و مورد استفاده قرار می‌گیرد و با استفاده از آن کاربران می‌توانند با زبان فارسی از امکانات پراجکت سرور بهره‌مند شوند.

  • تقویم شمسی تقویم شمسی

    فارسی‌ساز پراجکت سرور امکان استفاده از تقویم هجری شمسی را به راحتی و به صورتی کاملا هماهنگ ارائه می‌کند. کاربر می‌تواند از تقویم شمسی در تمامی بخش‌های پراجکت سرور استفاده کند. کاربران می‌توانند بسته به نیاز، از تقویم شمسی و یا میلادی استفاده کنند.

  • تقویم شمسی OLAP Cube تقویم شمسی OLAP Cube

    یکی از امکانات مهم در پراجکت سرور استفاده از تکنولوژی OLAPبرای ارائه‌ی گزارش‌های تحلیلی و آماری است. طبیعتا برخی از این گزارش‌ها بر محور زمان ترسیم می‌شوند. فارسی‌ساز پراجکت سرور امکان استفاده از تقویم شمسی در این گزارش‌ها را فراهم می‌سازد.