loading...
از اینجا :)
درباره پرنیان‌وب ...اولین چیزهایی که باید درباره پرنیان‌وب بدانید
اینفوپث، پاورپوینت، اکسس، ورد، اکسل، اوت‌لوک

از این رو ما بر آن شدیم تا پس از خدمات مختلف در زمینه بومی‌سازی نرم‌افزارهای پرکاربرد اینبار تاریخ شمسی را برای وب سایت های پرکاربردی چون فیس‌بوک،یاهومیل و جی‌میل ارائه کنیم.هدف از ارائه این محصول، فرهنگ سازی در زمینه استفاده از تاریخ شمسی در نرم افزارها و آشنایی بیشتر کاربران با محصول پرنیان است. از این رو پرنیان‌وب رایگان است و رایگان خواهد‌ ماند. با توجه به تغییرات بسیار این وب سایت های کاربردی، پرنیان‌وب باید پیوسته مورد توسعه قرار گیرد. استقبال شما کاربران باعث دلگرمی ما برای این توسعه‌ی پیوسته و افزایش گستره سایت‌های تحت پوشش پرنیان‌وب خواهد بود.

عدم پشتیبانی نرم افزارها و وب سایت های پرکاربرد از تاریخ شمسی همواره یکی از مشکلات جدی کاربران ایرانی بوده است. پرنیان‌وب ابزاری است که این امکان را برای وب سایت های پرکاربرد ارائه می کند.

عدم پشتیبانی نرم افزارها و وب سایت های پرکاربرد از تاریخ شمسی همواره یکی از مشکلات جدی کاربران ایرانی بوده است. پرنیان‌وب ابزاری است که این امکان را برای وب سایت های پرکاربرد ارائه می کند.شاید در آغاز نبود تاریخ شمسی بر این وب سایت‌ها چندان معضل جدی‌ای به نظر نرسد اما اکثر کاربران ایرانی با تاریخ میلادی ارتباط برقرار نمی‌کنند و از این رو تاریخ را نادیده می‌گیرند. به عنوان مثال ممکن است 20 ژانویه یک هفته قبل باشد یا مثلاٌ 21 مارس روز عید نوروز باشد. اما کاربران ایرانی با وجود اینکه با اندکی محاسبه می‌توانند تاریخ را با یک یا دو روز خطا تخمین بزنند به طور ناخودآگاه آن را نادیده می‌گیرند، مگر اینکه این تاریخ دارای ارزش خاصی برای او باشد.